Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/robertberet/kubuslipnica.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2254

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/robertberet/kubuslipnica.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2258

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/robertberet/kubuslipnica.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2941
O nas - Żłobek Kubuś i Przyjaciele O nas - Żłobek Kubuś i Przyjaciele

O nas

KUBUŚ I PRZYJACIELE TO ŻŁOBEK, W KTÓRYM KAŻDE DZIECKO BĘDZIE MOGŁO BAWIĆ SIĘ RADOŚNIE I BEZPIECZNIE W OCZEKIWANIU NA POWRÓT RODZICÓW Z PRACY. CZAS SPĘDZONY W GRONIE RÓWIEŚNIKÓW ORAZ ZABAWY STYMULUJĄCE ROZWÓJ KOORDYNACJI RUCHOWEJ I LOGICZNEGO MYŚLENIA ZNACZĄCO PRZYSPIESZAJĄ ROZWÓJ MALUCHA. W CODZIENNYM ROZKŁADZIE DNIA NIE BRAKUJE ATRAKCJI, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE NASZE MALUCHY NIGDY SIĘ NIE NUDZĄ.

OFERUJEMY PAŃSTWU I PAŃSTWA POCIECHOM 2 PRZESTRONNE SALE ZABAW. NASZ LOKAL ZAPROJEKTOWANY JEST WEDŁUG WSZELKICH OBOWIĄZUJĄCYCH NORM I WYMOGÓW, CO POZWOLI ZAPEWNIĆ MAKSIMUM BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA POCIECHOM.

REKRUTACJA DO ŻŁOBKA TRWA PRZEZ CAŁY ROK, JEŚLI SĄ WOLNE MIEJSCA. ŻŁOBEK CZYNNY JEST OD GODZINY 7:00 DO 18.00. ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOSTOSOWANIA GODZIN. PRZYJMUJEMY DZIECI JUŻ OD 20 TYGODNIA ŻYCIA.

ŻŁOBEK ZAPEWNIA CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE ( ŚNIADANIE, DRUGIE ŚNIADANIE, DWUDANIOWY OBIAD ORAZ PODWIECZOREK). DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI RODZICE BĘDĄ MOGLI RÓWNIEŻ DOSTARCZAĆ WŁASNE JEDZENIE W POSTACI GOTOWYCH SŁOICZKÓW, DESERKÓW CZY KASZEK.

Z NASZEJ STRONY DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY CZAS SPĘDZONY PRZEZ PAŃSTWA DZIECI W NASZYM ŻŁOBKU, BYŁ CZASEM RADOSNYM I BEZTROSKIM. PRZY CZYM POŁOŻYMY RÓWNIEŻ DUŻY NACISK NA ICH INDYWIDUALNY ROZWÓJ ORAZ ROZBUDZENIE I ROZWIJANIE TALENTÓW KAŻDEGO Z NASZYCH PODOPIECZNYCH.

Nasza Kadra

W ŻŁOBKU KUBUŚ I PRZYJACIELE PAŃSTWA DZIECKO JEST POD FACHOWĄ OPIEKĄ. PANIE OPIEKUNKI ZAJMUJĄCE SIĘ DZIEĆMI SĄ WYKWALIFIKOWANE I WYKSZTAŁCONE W ZAKRESIE OPIEKI NAD DZIECKIEM. MAJĄ OGROMNĄ WIEDZĘ NA TEMAT WYCHOWANIA I ROZWOJU DZIECKA, A TAKŻE WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE.

KADRĘ ŻŁOBKA TWORZY ZESPÓŁ OSÓB ODZNACZAJĄCYCH SIĘ ODPOWIEDNIMI PREDYSPOZYCJAMI ORAZ UMIEJĘTNOŚCIAMI, DBAJĄCYCH O CIEPŁĄ I PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ. OTOCZYMY WASZE DZIECI WŁAŚCIWĄ OPIEKĄ I ZAOFERUJEMY CIEKAWE ZABAWY M.IN. PLASTYCZNE, ARTYSTYCZNE, A TAKŻE POMOŻEMY DZIECIOM USAMODZIELNIĆ SIĘ.